CHP MARMARİS’TE YENİ BAŞKAN BOZDEMİR GÖREVDE

CHP MARMARİS’TE YENİ BAŞKAN BOZDEMİR GÖREVDE
                Cumhuriyet Halk Partisi yeni İlçe Başkanı  Avukat Ömer Bozdemir oldu.
                Önceki son iki dönem CHP İlçe Başkanı olan Avukat Zekican Balcı’nın; 1 Ekim’de gerçekleşen il kongresinde İl Başkanı seçilmesi sonrasında, son iki dönem CHP Marmaris İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Ömer Bozdemir, ilçe yönetim kurulunun oy birliğiyle verdiği karar sonrası,  CHP Marmaris İlçe Başkanı oldu.


                CHP Marmaris İlçe Başkanlığında ilk basın toplantısını gerçekleştiren CHP Marmaris İlçe Başkanı  Ömer Bozdemir yaptığı açıklamada; “ Bugün, Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris İlçe Başkanlığı olarak, yeni bir döneme adım atmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Demokratik süreçlerin en önemli parçası olan kongre sürecinde,  Sayın Avukat  Zekican Balcı Marmaris İlçe Başkanlığı'na seçilmiş ve diğer ilçe başkanlarımızın önerisiyle il başkanlığına da aday olup kazanmıştı. Bu süreç kesinleşince ilçe yönetimi olarak yaptığımız toplantıda, yönetimdeki arkadaşlarımız oy birliği ile şahsıma ilçe başkanlığını layık gördüler. Sayın Avukat Zekican Balcı’ya partimize verdiği emeklerden dolayı teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dileriz.
                Yeni dönemde Marmaris'imizin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşımlar geliştirerek, yerel yönetimlerdeki açık ve şeffaf bir yönetim anlayışını benimseyerek, ilçemizin gelişimine katkı sağlayacağız. Partimizin temel ilkesi olan halkımızın refahı ve mutluluğu için çalışmaya devam edeceğiz.
                Ayrıca, yeni ilçe yönetimi olarak Marmaris halkı ile daha sıkı bir işbirliği içinde olacağımızdan emin olabilirsiniz. Sizlerin desteği ve katkıları olmadan başarılı olmamız mümkün değildir. Yaklaşan yerel seçim sürecinden başarılı çıkmak ve partimizin yerel iktidarını devam ettirmek için tüm gücümüzle çalışacağız. Bu doğrultuda çözüm odaklı siyaset anlayışını devam ettirecek, kadınların ve gençlerin aktif olarak içinde olduğu yapıyı kuracağız.” dedi.  Ata SEVGİ AjansCANKA